MENU

Ośrodek Edukacyjny Zdrowie i Uroda prowadzi działalność edukacyjną od 1990 roku. Szkoła realizuje programy autorskie, w ramach następujących kursów: Masażu, Refleksoterapii, Opiekuna Medycznego, Instruktora Rekreacji – specjalność fitness, Kreatora Wizerunku, Aranżacji Wnętrz i Przestrzeni oraz Projektowania Ogrodów.

Kadra nauczycielska z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym jest gwarancją wysokiego poziomu nauczania. Zajęcia odbywają się w małych grupach i mają charakter warsztatowo-ćwiczeniowy.

Ośrodek proponuje także specjalistyczne kursy z zakresu drenażu limfatycznego, masażu segmentarnego, techniki Pilatesa, a także szereg szkoleń uzupełniających dla instruktorów rekreacji, nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli plastyki, terapeutów zajęciowych.


W ramach swej działalności prozdrowotnej i ogólnorozwojowej Ośrodek organizuje dla mieszkańców Krakowa i okolic bezpłatne spotkania z zakresu promocji zdrowia, kultury i sztuki. Spotkania te prowadzone są przez specjalistów: lekarzy, dietetyków, psychologów, fotografików, artystów, a także przez osoby zafascynowane podróżami, poznawaniem innych kultur i cywilizacji.

Ośrodek dysponuje profesjonalnymi pracowniami do nauki masażu oraz wizażu i stylizacji, dwiema salami do ćwiczeń z lustrami i klimatyzacją.


 Lokalizacja: 

Kraków, Rynek Główny 34

 

Kontakt:

Tel. kom. 501 513 610

mail: fitstyl@fitstyl.pl

 

Ośrodek jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00084/2014   (dawniej 2.12/00014/2008)


Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o dofinansowanie kursów w swoich urzędach pracy.

Ośrodek, jako jednostka szkoleniowa, od wielu przyjmuje skierowane przez urzędy pracy osoby na organizowane przez siebie kursy.

Chętni powinni zwracać się z prośbą o dofinansowanie bezpośrednio do Urzędu Pracy.